Jente Van Gemert startte haar loopbaan op een sociaal secretariaat waar ze in aanraking kwam met allerhande sociaal juridische vraagstukken. Naast loonberekeningen, hielp ze klanten bij het optimaliseren van hun loonpakket, het opstellen en up to date houden van het arbeidsreglement en gaf ze advies inzake ontslagdossiers.
Nadien was ze werkzaam als HR consultant waar verschillende projecten op haar pad kwamen en klanten kon bijstaan. Onder andere begeleiding bij overnames in het kader van CAO 32bis en het optimaliseren van het payroll proces behoorden tot haar takenpakket.
In 2022 kwam ze terecht bij Acerta en combineerde ze haar rol als HR consultant met die van coach om jonge en nieuwe collega’s wegwijs te maken in sociaal-juridische vraagstukken. Nu deelt ze ook met veel plezier haar kennis binnen het team van open opleidingen en maakt ze graag de vertaalslag naar de praktijk met concrete voorbeelden. Complexe materie behapbaar maken voor iedereen, daar haalt ze voldoening uit.